Eindejaarsdrive donderdag 27 december

OudjaarsdriveOp donderdag 27 december is de Eindejaarsdrive.
We spelen 24 spellen in lijnen op sterkte, met leuke prijsjes. 
Aanvangstijd: 19.30 uur.
Deelname kost 2,50 per persoon.
Opgave via de intekenlijst op het prikbord of via dit formulier.

Aanmeldingen
1. Fientje Hamersma – Margriet Bronsema
2. Hayo Galema – Dick Lont
3. Jo Fierstra – Janneke Dijkstra-Postma
4. Marianne Vroegop – Jenny Lont
5. Kees Inia – Geeske Inia
6. Tjittie Ploegstra – Aly v/d Meulen
7. Olga de Haan – Herman van der Geest
8. Anke v.d.Burg – Jopie Gerritzen
9. Ytzen Feitsma – Evert Slok Soede
10. Hennie Voorloop – Johan Ijlst
11. Bieke de Groot – Annemarie de Jong
12. Gerard Brattinga – Inge ter Waarbeek
13. Albert Franken – Auxilia Vervloet
14. Bart van der Goot – Ingrid Telle
15. Chicky Hospes – Klaske van Wier
16. Greetje Govaars – Annie Hofstee
17. Trijntje Reitsema – Maaike de Vries
18. Nel Pronk – Wietske Hoeber
19. Martha Lettinga – Paula Terpstra
20. Roelie Sevenster – Truda Dijkstra
21. Ed van ‘t Westende – Lineke Pluimgraaff
22. Anton Wachter – Alice van der Ham
23. Tjitske de Heij – Maria Zijlstra
24. Jitske Langhout – Jabik Zijlstra
25. Elfi Hoozemans – Piet Siesmerda
26. Lucie Korporaal – Martin Mus
27. Hieke Wolf – Rennie
28. Jeanette Stelwagen – Thea Willegers
29. Alie Faber – Fenna Terpstra
30. Joke Rauwerda – Meinie Koopal
31. T Duysker – C de Boer
32. Marijke Verhage – Martha Gielen
33. Jan Verhage – Arno Gielen
34. Wout Miedema – Henny Runia
35. Thea Weiland – Hennie Rietdijk
36. Roelof Houttuin – Dirk Houttuin
37. Kees Visser – Tiny Altenburg
38. Caroline Sandberg – Jacqueline Rooding
39. Siebren de Boer – Hester Gast
40. Marianne Enzmann – Rob Stein
41. Angarcia Groenewegen – Mattheo van Rijs
42. Aafje van der Pol – Carolien Spoelstra
43. Hanny van Balen – Elberth Ettema
44. Jand de Caluwe – Romana de Vrij
45. Ietje Soepboer – Gerda de Jong
46. Jannie Horst – Wim Horst
47. Gerard Weggelaar – Eveline Vredevoort
48. Cilia Zijlstra – Henk Zijlstra
49. Waling Bloembergen – Reinie Bloembergen
50. Christien vd Meulen – Johannes vd Meulen
51. Klaes Eringa – Jan-Willem Elkhuizen
52. Cor Wijnstra – Hennie Jongstra
53. Wim Zantman – Eugène Stein

 

 

Dit bericht is geplaatst in Bestuur. Bookmark de permalink.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *