Clubkampioenen

Kampioenen 2016-2017
Maandagmiddag Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond Gerard Weggelaar en Annie de Graaf-Dokter
Donderdagavond Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2015-2016
Maandagmiddag Elberth Ettema en Kees Droogendijk
Maandagavond Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2014-2015
Maandagmiddag Elberth Ettema en Kees Droogendijk
Maandagavond Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2013-2014
Maandagmiddag Annie Hofstee en George Spaan
Dinsdagavond Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond Rob Vleeschhouwer en Hanny van Balen

Kampioenen 2012-2013
Dinsdagavond John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond Jand de Caluwe en Romana de Vrij

Kampioenen 2011-2012
Dinsdagavond John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2010-2011
Dinsdagavond John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond Riki Oomes en Peter van der Valk
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2009-2010
Dinsdagavond Cor Breeuwer en Dick Everaars
Woensdagavond Jan de Jong en Jan de Wind
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2008-2009
Dinsdagavond John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond Susan Jepma en Gerben Kazimier
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2007-2008
Dinsdagavond John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond Reino Stuurop en Ingrid Jurg
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2006-2007
Dinsdagavond Hans van der Heijde en Erik Lourens
Woensdagavond Peter van der Valk en Jan de Pee
Donderdagavond Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2005-2006
Dinsdagavond John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond Peter van der Valk en Jan de Pee
Donderdagavond Dirk van der Haring en Myriam van der Heide

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *