Clubkampioenen

Kampioenen 2021-2022
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Renze Wolters
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagmiddag: Romana de Vrij en Jacqueline Rooding
Woensdagavond: Voor deze avond kon geen clubkampioen vastgesteld worden.
Donderdagavond: Joop Bo0nstra en Hendrik Nicolai

Kampioenen 2020-2021
In dit seizoen zijn geen clubkampioenen vastgesteld.
Door het geringe aantal keren dat wegens de coronamaatregelen kon worden gespeeld, was dat niet mogelijk.

Kampioenen 2019-2020
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: Hayo Galema en Dick Lont
Woensdagmiddag: Annie Bouhuys en Teuntje Wolfswinkel
Woensdagavond: Rob Vleeschhouwer en Siebren de Boer
Donderdagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2018-2019
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagmiddag: Annie Bouhuys en Teuntje Wolfswinkel
Woensdagavond: Rob Vleeschhouwer en Siebren de Boer
Donderdagavond : Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2017-2018
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond: Rob Vleeschhouwer en Siebren de Boer
Donderdagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2016-2017
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond: Gerard Weggelaar en Annie de Graaf-Dokter
Donderdagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2015-2016
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Kees Droogendijk
Maandagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond: Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2014-2015
Maandagmiddag: Elberth Ettema en Kees Droogendijk
Maandagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen
Dinsdagavond: John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond: Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond: Elberth Ettema en Hanny van Balen

Kampioenen 2013-2014
Maandagmiddag: Annie Hofstee en George Spaan
Dinsdagavond: Harry Burmania en Willem Flisijn
Woensdagavond: Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond: Rob Vleeschhouwer en Hanny van Balen

Kampioenen 2012-2013
Dinsdagavond: John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond: Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond: Jand de Caluwe en Romana de Vrij

Kampioenen 2011-2012
Dinsdagavond: John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond: Eugène Stein en Siebren de Boer
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2010-2011
Dinsdagavond: John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond: Riki Oomes en Peter van der Valk
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2010-2011
Dinsdagavond: John Linse en Hans van der Heijde
Woensdagavond: Riki Oomes en Peter van der Valk
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2009-2010
Dinsdagavond: Cor Breeuwer en Dick Everaars
Woensdagavond: Jan de Jong en Jan de Wind
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2008-2009
Dinsdagavond: John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond: Susan Jepma en Gerben Kazimier
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2007-2008
Dinsdagavond: John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond: Reino Stuurop en Ingrid Jurg
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2006-2007
Dinsdagavond: Hans van der Heijde en Erik Lourens
Woensdagavond: Peter van der Valk en Jan de Pee
Donderdagavond: Rob van Dijken en Gerrit Geertsma

Kampioenen 2005-2006
Dinsdagavond: John Linse en Joost Herweijer
Woensdagavond: Peter van der Valk en Jan de Pee
Donderdagavond: Dirk van der Haring en Myriam van der Heide

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.